Zápisky

Nemoc

27. února 2011 v 11:06 | Žanda
Ahoj,tak vám se píšu po delší době,ano jsem nemocná.Měla jsem horečky ale teď už je to lepší i kašel a rýma už odcházejí.No dneska sem přidám odměny za bleskovku a nějakou zajímavost.Tak to je zatím vše tak ahooj.

krásné oddělovače od Sabči :-) Děkuji

19. února 2011 v 21:49 | Žanda
Oddělovače pro mě :-)

Dneska u koníků

18. února 2011 v 19:18 | Žanda
Ahojky,dneska jsem byla u koníků.Nejprv sem Angy zkusila novou ohlávku co jsem dostala k narozkám.Moc jí sluší.Zítra dodám fotoo....Pak jsme udělali i nějaké fotky..Později sme zašli ke koním na Baštu se podívat co je nového a tak.Pak jsme šli zpátky k našim koníkům a pokrmili jsme a jelo se domů.Zítra se budou slavit moje a sestřine narozky takže ke koníkům nepůjdu.Ale v neděli ráno snad ano.To je zatím vše mějte se..

Nový layout

15. února 2011 v 19:26 | Žanda
www.konarky-i-lowe-you-horsez.blog.cz
Ahojky,takže dneska mi Addie ( http://lbs-horses.blog.cz/ ) vytvořila krásný desing. Mě se mooc líbí.A co vám?Napište do komentáře.
Na blog dneska už nic neplánuju.Zítra jsem přidám nějaké fotečky,zápisek a zajímavost.Taky bych chtěla aby se ještě někdo zůčastnil bleskovky abych mohla vytvořit odměny.Takže dneska vše ahojky.

Velikánská omluva

13. února 2011 v 17:32 | Žanda
Ahoj,takže předem sem vám omlouvám za neaktivitu ale nějak jsem neměla nápady co bych se mohla dát.Ale teď už jich pár mám.A jak se nad tím vším přemýšlela tak sem se rozhodla že je škoda sem nedát aspoň nějakou zajímavost když nevím co jiného sem dát.Takže jsem pevně rozhodnuta že tu každý den bude minimálně aspoň 1 článek..A pokud ne tak vám to předem dám vědět.To zatím vše.

U koníků

29. ledna 2011 v 18:15 | Žanda
Ahoj,takže dneska jsem tedy byla u koníků..Abych řekla pravdu je tam velká zima.Vyfotila jsem nějaké fotečky takže až je upravím tak je sem dám.Taky sem natočila nějaké video.A taky mám fotečku štěňátka které u koníků máme.Takže snad to ještě dneska stihnu.

Zima Zima

29. ledna 2011 v 9:20 | Žanda
Ahojky,tak se všichni máte? Já celkem fajn.V čera jak jsem stávala do školy tak byl všude led a sníh tak jsme měla co dělat abych se udržela na nohou.Večer jsme šli ven a zachvíli jsme museli zpátky protože bylo -10 a to se fakt  nedalo.V čera jsem byla ještě pokrmit koníky a taky jsem tam nebyla moc dlouho protože ta zima je ukrutná!Dneska ráno se vzbudím a co nevím všechno omrzlé a zase -11, no konec.Proč už nemůže být teplo?Vždyť v tomhle počasí se nemůže ani s koníka na vyjížďky by jim to hrozně klouzalo a ještě k tomu -11.No těším se až bude fakt to teplo..Tak to je dneska zatím vše.Přidám nějaké fotečky mého pejska co jsem fotila a nějaké fotečky od koníku co jsem fotila tento týden.Dneska bych chtěla jít aspoň na chvíli ke koníkům tak by možná byli i nějaké fotky.Tak zatím ahoj..
www.konarky-i-lowe-you-horsez.blog.cz

Tak nějak vše.

26. ledna 2011 v 19:04 | Žanda
Ahojky,takže co se týče tipovačky tak doufám že v brzké době adruše♥  udělá odměny.

Co se týká mě tak tenhle týden ještě přidám nějaké fotečky a videa od koní.Dneska jsme šla do školy a všude bílo 8cm sněhu tu určitě bylo někde i mnohem víc! Je to krásné,ale už mě to docela i štve,mohlo by být už teplo.Fotila jsem dneska mého pejska Badyho tak snad bych sem mohla dát nějaké fotečky.Dneska jsem přidám nějakou kusovku a obrázek na měsíc únor.Toť zatím vše.


www.konarky-i-lowe-you-horsez.blog.cz

Dnešek

14. ledna 2011 v 19:43 | Žanda
Ahojky,dneska je opět škaredě,skoro celý den pršelo.Je to na nic zem je mokrá a všude je voda a bláto.Dneska jsem přišla ze školy a šla jsem nachvíli ven.Pak jsem jela ke koním pokrmit a zase domů a až do teďka byla u nás návštěva.
Na zítřek sem plánuji nějaké fotky.Chceme jít totiž s pejskama ven na procházku a když zbude čas tak bych chtěla ke koním.Tak určitě budou nějaké fotečky jak jsme byli na procházce a možná od těch koníků.
Na dnešek už sem nic zdřejmě neplánuju ale možná dám bleskovku

Tak zatím pá

Dneska u koní

12. ledna 2011 v 20:38 | Žanda
Ahojda,dneskajsem přijela ke koníkům už kolem půl 3.Neprve jsme je vyčistili pak dostaly pamlsky.A šli jsme snima na vodítkách ven.Obešli jsme celý Lanžhot a šli jsme zpátky.Pak sjem pokrmily a šlo se domů.Koníčci byli hódní.
PS:To bláto je uplně strašné boty jsem měla jak to prasátko a o rajtkách ani nemluvím
www.konarky-i-lowe-you-horsez.blog.cz
 
 

Reklama

                                                              
Hafici.czMiciny.czKonicci.cz